Bio Module

About Company  |  Contacts
Bio Module

Par Firmu

Ja Jums ir radies jautājums!

+371 29 619 619

Mūsu komanda ir izveidota uz pieredzējušu kadru pamata, kuri pārzina savu darbu. Kompānijas panākumu noslēpums slēpjas darba principu pamatā:

Augsta pildāmo darbu kvalitāte

Mūsdienīgu materiālu un progresīvu tehnoloģiju izmantošana, 

Precīzi pārdomāta darba organizācija, 

Efektīva vadības sistēma un aktīvi strādājošs mārketinga dienests, 

Kompānijas vadība īpašu uzmanību velta speciālistu atlasīšanai, kuri visos darba posmos rada kvalitāti, komfortu un drošību. 

Solīdas ražošanas bāzes, transporta, mehānismu, noliktavu sistēmas esamība ļauj veiksmīgi konkurēt ar līdzīgām organizācijām pēc veicamo darbu CENAS, TERMIŅIEM un KVALITĀTES. 

Mūsu Kompānija nodarbojas ar celtniecības vagoniņu, noliktavas konteineru un mobilo dzīvojamo sistēmu piegādēm Latvijas tirgū no vadošiem pasaules, Eiropas un Latvijas ražotājiem. 

Visa piedāvājamā produkcija parādīja sevi kā kvalitatīvu un ekspluatācijā ērtu produkciju. Mēs piedāvājam drošus konteinerus, kuri ļauj bez bailēm pārvadāt par trauslas un vērtīgas lietas. Tiek izšķirti ofisa, noliktavas, sanitārie un jūras konteineri, kā arī citi un hermētiskie. 

Celtniecības vagoniņus saviem darbiniekiem labprāt iegādājas celtniecības kompānijas: sadzīves telpām ir pienācīgs ārējais izskats un tās ir aprīkotas ar visu nepieciešamo komforta radīšanai. Mobilās dzīvojamās sistēmas ļauj uzbūvēt vajadzīgās konstrukcijas māju, kuru pie vēlēšanās var viegli nomainīt zem savām vajadzībām. Visiem produkcijas veidiem tiek sniegtas garantijas. 


Developed by: